Dla niej | Auberginia

Dla niej

Każda z nas chce czuć się pięknie, elegancko i wygodnie. Lubimy czuć się dobrze w swojej skórze. Czy Twój makijaż jest zawsze taki sam? A zakupiona odzież leży na dnie szafy mimo wydanych pieniędzy?

Specjalnie dla kobiet przygotowaliśmy szereg dopasowanych usług, gdzie niezależnie od wieku każda z pań znajdzie coś dla siebie. Mamy, córki i babcie – poznajcie swoją kobiecą moc!

Co proponujemy?

1. Analiza kolorystyczna

Kreowanie wizerunku to odnajdywanie harmonii między fasonem, kolorem a naszą osobowością. W naszej pracy ważne będzie odnalezienie tej właśnie harmonii, a pomocna okaże się w tym analiza kolorystyczna, która pozwoli Ci określić i poznać Twoją paletę kolorystyczną. Dowiesz się jak kolory wpływają na zabarwienie Twojej skóry, czy dodają świeżości czy zabierają światło? Odpowiednio dobrane kolory, podobnie jak fason dobrze skrojonego ubrania, w sposób zasadniczy potrafią wydobyć z człowieka piękno. Połączony efekt kroju i koloru zrobi na Twoich rozmówcach piorunujące wrażenie.

2. Analiza sylwetki

Jeśli chcesz nauczyć się, jak eksponować atuty swojej sylwetki, a jak zakamuflować jej wady, i nie do końca wiesz jak to zrobić – potrzebujesz indywidualnej analizy sylwetki. Wprawne oko stylistki dostrzeże typ sylwetki (A, Y, X, I, O) i na podstawie tego, jak się ubierasz, dobierze ona dla Ciebie najlepsze kroje na co dzień, na wieczór i do pracy.

3. Analiza szafy

Świadomość tego, co trzeba zmienić w naszej szafie, to za mało – przyda się też wiedza, co dobrego już się w niej znajduje. Aby nie powielać zakupów oraz nauczyć się, jak dobierać zestawy strojów, warto wraz ze stylistką przyjrzeć się zawartości szafy, umów się zatem na analizę szafy.

4. Zakupy ze stylistką czyli personal shopping

Zakupy ze stylistką we współczesnym świecie ilość sklepów i ubrań może przytłaczać. Wydaję się nam, że widzieliśmy wszystko i mimo to nic, więc często wychodzimy z pustymi rękami, tracąc nasz cenny czas. Albo wychodzimy ze sklepu ze kilkoma rzeczami, aby potem części z nich nigdy nie założyć. Korzystanie z porad stylistki staje się zatem nieocenioną pomocą. Zanim zorientujemy się w asortymencie, stylistka wybierze ciuchy odpowiadające naszej kolorystyce i budowie sylwetki, wybierze odpowiednie kroje uwydatniające nasze atuty oraz umiejętnie zakamufluje to i owo…

OFERTA STYLIZACJI:

 • Analiza sylwetki20140717_143421
 • Analiza szafy
 • Analiza kolorystyczna chustami garderobianymi
 • Personal shopping (profesjonalne
 • doradztwo w zakupach)
 • Pomoc w doborze oprawek okularów
 • Sesja zdjęciowa

5. Lekcja makijażu

Każda twarz jest niepowtarzalna, więc warto wydobyć z niej jej naturalne piękno i blask. Podczas indywidualnej lekcji makijażu poznasz prawdziwe proporcje swojej twarzy, nauczysz się, jak wyeksponować jej atuty oraz sprawić by nabrała symetrii. Poznasz tajniki i triki wizażystki, nauczysz się, w jaki sposób powinnaś malować oczy i dobierać barwy makijażu, oraz wykonasz samodzielnie dwa makijaże: wersję dzienną i wieczorową.

OFERTA WIZAŻU:

 • Indywidualna lekcja makijażu
 • Makijaż dzienny
 • Makijaż wieczorowy
 • Makijaż sylwestrowy
 • Makijaż ślubny
 • Doradztwo w doborze kosmetyków
 • Dobór oprawek do kształtu twarzy

6. Metamorfozy

W dzisiejszym świecie wizerunek odgrywa pierwszorzędną rolę. Poprzez pierwsze wrażenie można odnieść się do cech naszego rozmówcy: kompetentny albo nieudolny. Dobrze zorganizowany lub rozkojarzony, pewny siebie albo chwiejący i ulegający wpływom?

Odpowiedni wizerunek zwiększy szanse negocjacji, nada wizerunek profesjonalisty, stworzy sukces zawodowy, doda pewności siebie…Wizerunek to również odnajdywanie harmonii, by skupić się na rzeczach ważnych. Każdemu klientowi zapewniamy indywidualną ofertę dopasowaną do jego potrzeb, oczekiwań, rodzaju wykonywanej pracy oraz możliwości finansowych. Przy filiżance kawy porozmawiamy o tym, czego Ci trzeba. Zapewniamy wysoką skuteczność, kameralną atmosferę i spokój. Cenimy dobre samopoczucie i poczucie bezpieczeństwa.

Praca nad wizerunkiem obejmuje:

 • analizę kolorystycznąDSC_3333
 • analizę sylwetki
 • współpracę z fryzjerem, w kwestii doboru fryzury
 • analizę szafy w domu klienta
 • dobór odpowiedniego stylu ubrań, pod kątem osobistych preferencji, stylu życia, rodzaju
 • wykonywanej pracy, osobowości, typu sylwetki etc.

Po wstępnych analizach przechodzimy do:

 • uzupełniania braków w garderobie – sesje zakupowe w centrach handlowych, pomoc i doradztwo w zakupach
 • komponowania zestawów ubrań
 • konsultacji w doborze kosmetyków, dodatków
 • lekcja makijażu (dla kobiet)

7. Sesje zdjęciowe prywatne oraz na potrzeby stron internetowych

Na Państwa życzenie wykonamy sesję zdjęciową na potrzeby prywatne lub do tworzonej strony internetowej. Zapewniamy profesjonalne studio i fotografa.

8. Oferta ślubna

Co jeszcze możecie zrobić, by chcieć pamiętać swój ślub przez całe życie? Odkryjcie sekret ślubu marzeń – jesteście nim Wy i to, jak zaprezentujecie się w ten wyjątkowy dzień!

Wykreowanie wizerunku Państwa Młodych:

Makijaż ślubny (Panna Młoda i Pan Młody) – ślub to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Wy, rodzina i Wasi goście – wszyscy chcą by ten dzień był najpiękniejszy i najbardziej magiczny. Makijaż ślubny powinien podkreślać wyjątkową urodę kobiety; rozświetlić i wygładzić cerę, uwydatnić barwę tęczówki czy wzmocnić naturalną barwę ust. Każda z kobiet jest inna,
dlatego istnieje tyle makijaży ile kobiet. Nie musisz się obawiać, że Twój makijaż będzie jednym z wielu, on będzie zaprojektowany tylko dla Ciebie. Zalecamy, by Pan Młody również został poddany lekkiemu przypudrowaniu, by wraz z przyszłą żoną tworzyć nierozerwalną całość. Z naszą profesjonalną pomocą wszystko będzie zaplanowane, no… może oprócz pogody. Istnieje także możliwość makijażu dla członków rodzin.

Stylizacja ślubna (Panna Młoda, Pan Młody) – dobór koloru sukni ślubnej i odpowiedniego odcienia, dobór wiązanki, biżuterii i innych dodatków to podstawa wizerunku Pary Młodej. Umiejętne zagranie barwą, intensywnością, czy rozświetleniem w stylizacji spowoduje, że efekt końcowy będzie wspaniały, a Wy będziecie wyglądać zjawiskowo.

Oferta wieczory panieńskie/warsztaty Jeśli chcesz zrobić prezent przyjaciółce, mamie, znajomym lub w swojej firmie, dziale czy jeśli lubisz nietypowe spotkania to właśnie nas znalazłaś. Zorganizujemy ciekawą imprezę firmową, zabierzemy Was w ciekawe miejsca, podsuniemy pomysły na wieczory panieńskie i babskie spotkania.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress